Наша школа
Неділя, 24.09.2017, 19:40
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту



Форма входу



Календар

«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930



Опитування

Ваш улюблений предмет у школі?
Всего ответов: 191



За підсумками міської олімпіади в 2015-2016 н.р. наша школа має 12 переможців міської олімпіади:

1. Пінчук Ярослав, учень 9-А кл. – ІІІ місце з географії, учитель Герасимчук О.В.
2. Ковальчук Марія, учениця 8-Б кл. – І місце з географії, учитель Васянович Ж.М.
3. Гусейнова Ірина, учениця 9-В кл. – ІІІ місце з французької мови, учитель Бучинська Т.М.
4. Холоїмова Яна, учениця 11 кл. – ІІІ місце з французької мови, учитель Марченко С.І.
5. Гордійчук Наталія, учениця 10 кл. – ІІІ місце з французької мови, учитель Іскрова Т.І.
6. Міскевич Дмитро, учень 7-А кл. – ІІІ місце з інформатики, учитель Нюкало І.М.
7. Турик Євгеній, учень 10-А кл. – ІІІ місце з інформатики, учитель Нюкало І.М.
8. Брацюк Катерина, учениця 11-А кл. – І місце з ІКТ, учитель Нюкало І.М.
9. Ковальчук Діана, учениця 10-А кл. – І  місце з ІКТ, учитель Нюкало І.М.
10. Гордєєв Влад, учень 11 кл. – ІІІ місце з біології, учитель Шапран Л.Л.
11. Ковальчук Марія, учениця 8-Б кл. – І  місце з біології, учитель Шапран Л.Л.
12. Бринчак Михайло, учень 11-А кл. – ІІІ місце з правознавства, учитель Дереженко О.М.

За підсумками міської олімпіади в 2014-2015 н.р. наша школа має 6 переможців міської олімпіади:

1. Шостак Любов – 11-А «Географія» - ІІІ місце, «Фізика» – ІІ місце, «Астрономія» – І місце, «Французька мова» - І місце;
2. Савін Олександр – 10-А «Інформатика (програмування)» - ІІІ місце, «Французька мова» - І місце; 
3. Бочарова Ангеліна – 5-Б «Математика» - ІІІ місце;
4. Данилюк Богдан – 8-Б «Біологія» – ІІІ місце;
5. Ковальчук Діана – 9-Б «Французька мова» - І місце; 
6. Ганношина Тетяна – 10-А «Французька мова» - ІІ місце.

У ІІI (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів призерами стали:

1. Шостак Любов – 11-А «Астрономія» – ІІІ місце,

За підсумками міської олімпіади в 2013-2014 н.р. наша школа має 17 переможців міської олімпіади:

1. З географії Шостак Любов, учениця 10 кл.– ІІ місце, учитель Герасимчук О.В.
2. З фізики Можина Юля, учениця  кл. – ІІІ місце, учитель Головачук О.А.
3. З історії Бринчак Михайло, учень 9 кл.– ІІІ місце, Жабровець Л.О.
4. З французької мови Воронцова Ольга, ученицю 11 кл.– І місце, учитель Марченко С.І.
5. 
З французької мови Диба Анастасія, учениця 11 кл.– ІІ місце ,учитель Марченко С.І.
6. 
З французької мови Савін Олександр, учень 9 кл.– І місце, учитель Марченко С.І.
7. 
З французької мови Шостак Любов, учениця 10 кл.– І місце, учитель Бучинська Т.М.
8. 
З французької мови Ганношина Тетяна, учениця 10 кл.– ІІ місце, учитель Бучинська Т.М.
9. З англійської мови Розум Ігора, учень 11 кл.– ІІ місце учитель Клепус Г.М.
10. З інформатики Савін Олександр, учень 9кл.– ІІ місце, учитель Нюкало І.М.
11. 
З інформатики Соколовський Сергій, учень 9 кл.– І місце, учитель Нюкало І.М.
12. 
З інформатики Васянович Андрій, учень 11 кл.– І місце учитель Нюкало І.М.
13. 
З інформатики Нюкало Катерина, учениця 11 кл.– І місце учитель Нюкало І.М.
14. З біології Гордєєв Владислав, учень 11 кл.– ІІ місце, учитель ШапранЛ.Л.
15. З педагогіки та психології Воронцова Ольга, учениця 11 кл.– ІІІ місце, учитель Хоменко Л.П.
16. З інформаційних технологій Шостак Любов, учениця 10 кл.– ІІІ місце, учитель Нюкало І.М.
17. З фізичної культури Савицький Олександр, учень 11 кл.– І місце, учитель Левковський М.В.

У ІІI (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів призерами стали:
- з географії - Шостак Любов - учениця 10 класу. ( Диплом ІІІ ступеня ).
- з інформаційних технологій - Нюкало Катерина- учениця 11 кл. ( Диплом ІІ ступеня ).
- з фізичної культури  - Савицький Олександр - учень 11 кл. ( Диплом ІІІ ступеня ).

За підсумками ІІ етапу (міської) Всеукраїнської олімпіади в 2012-2013 н.р. наша школа має 9 переможців:

1. Ліберда Михайло (10 Б клас) - І місце з географії,  ІІ місце з інформатики, ІІ місце з екології, ІІІ з історії.
2. Ляшук Тетяна (11 А кл.) - І місце з української мови, І місце з педагогіки і психології.
3. Диба Анастасія (9 А кл.) - І місце з французької мови.
4. Шкабара Олена (9 В кл.) - І місце з французької мови. 
5. Тинна Олена (11 А кл.) - І місце з французької мови. 
6. Ковальчук Юлія (10 А кл.) - ІІ місце з англійської мови.
7. Петрова Вікторія (9 Б кл.) - ІІ місце з біології.
8. Харитюк Владислав (10 Б кл.) - ІІІ місце з інформатики.
9. Свідерська Тетяна (6 А кл.) - ІІІ місце з математики.

У ІІI (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів призерами стали:

1. Ліберда Михайло - диплом І ступеня з географії,
2. Ляшук Тетяна - диплом ІІІ ступеня з педагогіки та психології
3. Ляшук Тетяна - диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури 
4. Тинна Олена - диплом ІІІ ступеня з французької мови


 

Реклама сайта
освітній портал Педагогічна преса


QR-код сайта

Корисні посилання
Міністерство освіти і науки
Сайт міста
ІМЦ міста
ЖОІППО
ВPЦОЯО
НВК
ЗОШ №2
ЗОШ №3
ЗОШ №4
ЗОШ №5
ЗОШ №6
ЗОШ №7
ЗОШ №8
ЗОШ №10
Колегіум
YouTube канал школи

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Архів записів

Copyright MyCorp © 2017